24.04.2024, 21:21
Головна » 2017 » Червень » 14 » Вернісаж книжкових новинок
Вернісаж книжкових новинок

Обертинська бібліотека-філія отримала чергові надходження нової літератури. Отримані книги задовольняють інтерес самого вибагливого читача!
   У рамках районної акції «Нова книга» у бібліотеці проведено літературну імпрезу по нових книгах «Пізнайте світ з новими книгами». Бібліотекар Оксана Бойцан провела презентацію книжкової виставки «Вернісаж книжкових новинок» для молоді. На презентації присутні ознайомилися з творчістю українських письменників, поетів, мали можливість ближче ознайомитись з новими літературними творами Ю. Андруховича, Я. Гояна, В. Шкляра, І. Роздобудько, О. Слоньовської та інші. Невід’ємною частиною презентації були вірші та пісні патріотичного спрямування, які сприяли гармонійному сприйманню нових книг. Було зазначено, що виставка нових книг та їх презентація є одним із вагомих напрямків роботи бібліотек району.
   Запрошуємо усіх користувачів ознайомитися з новою літературою, яку отримали книгозбірні району.

Переглядів: 467 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0