28.03.2024, 13:41
Головна » 2014 » Березень » 30 » Вечір-реквієм «Вічна пам'ять героям Небесної Сотні»
Вечір-реквієм «Вічна пам'ять героям Небесної Сотні»

Минуло вже понад сорок днів з часу коли вперше на Майдані у Києві пролилася кров українських патріотів, та рани в нашому серці ще досі кровоточать і болять. В неділю працівниками культури Народного дому та бібліотеки-філії села Олеша був проведений вечір-реквієм, під назвою «Вічна слава і шана героям Небесної Сотні», присвячений загиблим,  які гідно відстоювали незалежність України. Пом’янути пам'ять героїв зійшлися люди різного віку – молоді матері з маленькими дітьми на руках, люди старшого та похилого віку, дорослі, молодь села. Бібліотекарем Зоряною Надкерничною представлена виставка «Вічна пам'ять героям Небесної Сотні», де зібрано відомості про померлих повстанців, їхнє місце проживання, сімейний стан, захоплення… Присутні перечитували поетичні твори, присвячені революційним подіям в Україні, поетів початківців, до творчості яких  спонукало кровопролиття в Києві. Тут представлено твори і відомих письменників, таких як Ярослав Ткачівський та проби пера краян, опубліковані в районній газеті «Злагода».    Громада на чолі з настоятелями УГКЦ о.Віталієм,  та УПАЦ о.Михайлом щиросердно помолилася за упокій душ загиблих героїв, за швидше одужання поранених. Увазі глядачів були представлені короткі відеофільми, в яких відтворена трагічність подій трьохмісячної революції. Декорації на сцені, у вигляді барикад, надавали  почутому і побаченому реалістичності і відчуття присутності на Євромайдані. Учасники вечора-реквієму читали власні вірші, очевидці та учасники тих подій поділились своїми спогадами про участь в революції. «Свято віримо, що герої не вмирають. Пам'ять про них завжди житиме в наших серцях», –  підсумував сільський голова Богдан Двояк.

Переглядів: 674 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0