10.05.2024, 15:42
Головна » 2016 » Березень » 31 » Вчителька і поетеса з Гуцульщини (до 135 –річчя від дня народження М. Підгірянки)

У поетичний вінок України вплетено розмаїту творчість Марійки Підгірянки, яка виросла у мальовничому гірському селі на Гуцульщині.
    У бібліотеці-філії с. Жабокруки проведено літературну подорож «Для  Вкраїни вірно жиймо». Бібліотекар Галина Данюк повела своїх читачів віршами поетеси, що ведуть стежками рідного краю, де, «дзвенить, грає срібна річка, а в кришталеву воду задивилася смерічка та й на свою вроду», «над горою місяць ясний пасе зорі», «блищить небо в головах», «село в садах, й хатиночка весела». Все це – рідна земля, люба Україна. Зачитала дітям віршовану казку «Борисько, гуска і лисичка», провела конкурс загадок та люб’язно запросила дітей переглянути викладку літератури «Марійка Підгірянка – талант віданний дітям». Школярі з умінням декламували вірші поетеси.
    Кутищанська бібліотека провела літературний ранок «Поетичний вінок покутської поетеси». Школярі з цікавістю читали твори Марійки Підгірянки, змагалися: хто краще прочитає, більше відгадає загадок. Веселі емоції залишились у дітей від конкурсу «Я малюю поезію Марії Підгірянки». Маленькі читачі дуже вдало і оригінально підбирали малюнки до творів поетеси. Школярі щиро вдячні бібліотекарю Галині Мичкодан за чудове літературне свято.

Переглядів: 433 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0