26.04.2024, 17:56
Головна » 2019 » Лютий » 22 » Урочистості вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в селі Бортники
Урочистості вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в селі Бортники

Цими лютневими днями жителі села Бортники, як і всієї країни, вшанували подвиг учасників Революції Гідності та пам’ять Героїв Небесної Сотні, які в листопаді 2013 року - лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави її європейського вибору.

У приміщенні зали «Просвіти» відбулися урочистості вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні яку провела бібліотекар Н.Купчак  спільно з директором Народного дому В.Слободяном.

Урочистості розпочалися поминальною молитвою за загиблими героями яку  провів о. В. Гаморак.  Із вступним словом до сільської громади звернулася в.о. староста села Г. Слободян, яка запросила усіх схилити голови в скорботі перед пам’яттю Героїв Небесної Сотні.

Учитель історії Л. Гарасимів розповіла присутнім про трагічні події, які відбулись п’ять років тому на Майдані.

Під час заходу  прозвучали патріотичні пісні у виконанні вокального колективу «Берегиня» та чоловічого колективу «Родина».

Вірші декламували Н. Купчак, вчитель О. Трак та користувачі бібліотеки – учні Бортниківського НВК.

Для присутніх бібліотекар Н. Купчак презентувала виставку пам’ять «Журавлик миру Небесна Сотня», а також згадала усіх учасників АТО. До слова був запрошений батько В. Гаріджука (М. Гаріджук), який розповів про ті страшні події Ілловайського котла.

Урочистості вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні увінчались спільним виконанням Гімну Української держави.

Переглядів: 284 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0