29.03.2024, 08:46
Головна » 2013 » Грудень » 20 » Ура! Бібліотека с. Олеша – переможець обласного конкурсу в номінації «Краща краєзнавча робота в сільській бібліотеці»
З метою вдосконалення роботи сільських бібліотек спрямованої на впровадження нових бібліотечних послуг, що сприяють ефективній роботі упродовж лютого – листопада 2013 року сільські бібліотеки Тлумацької ЦБС взяли участь в обласному конкурсі «Краща сільська бібліотека 2013 року». 18 грудня обласне журі конкурсу розглянуло подані підсумкові матеріали, рішення районного журі, буклети, портфоліо, сценарії, матеріали на CD та DVD дисках, які відображають роботу Олешанської сільської книгозбірні – переможця районного етапу конкурсу. Ознайомились з кращим досвідом роботи Олешанської бібліотеки-філії – створення комфортних умов обслуговування користувачів, впровадження нових бібліотечних послуг, взаємодію з органами місцевої влади. В результаті обговорення обласне журі визначило переможцем у номінації «Краща краєзнавча робота в сільській бібліотеці» бібліотеку-філію села Олеша Тлумацької ЦБС (зав. бібліотекою Надкренична З.П.)
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 504 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 5.0/1