26.04.2024, 02:03
Головна » 2017 » Лютий » 1 » Універсальний День інформації
Універсальний День інформації

Фонди Тлумацької центральної бібліотеки знову поповнилися новою літературою . Для ефективнішого ознайомлення користувачів бібліотеки з цією партією літератури 30 січня  в читальному залі  бібліотеки проходив універсальний День інформації. Тут були представлені книги відомих сучасних українських письменників, зарубіжних та молодих авторів.
     Протягом Дня користувачі мали змогу ознайомитися і переглянути викладку літератури з різної тематики під назвою «Радимо прочитати» та новими періодичними виданнями.
     Бібліографом була проведена експрес-інформація по найновіших книгах лауреата національної премії ім. Т. Г. Шевченка Романа Іваничука :
     Іваничук Р. Дороги вольні і невольні : Щоденники.1991 – 1994 / Р. Іваничук.- Харків : Орбіта, 2016. -555 с.
     Іваничук Р.І. Сліди, на піску: новели та оповідання / Р.Іваничук; упоряд. Н.Л.Бічуя .- Довженко Букс, 2016. – 250 с.
     Іваничук Р.І. Євангеліє від Томи: триптих повістей / Р.І. Іваничук. – К.: ДАК « Укрвидавполіграфія», 2016 .- 320 с.
     Іваничук Р.І. Осінні узори : Новели та оповідання / Р.І. Іваничук; Упоряд. Н. Л. Бічуя .- Харків : Орбіта, 2016. – 310 с.
     Це книги про звичайних людей, сюжети яких вихоплені просто з життя. Його книги є підставою для медитацій, роздумів і узагальнень про долю України. А особливо його книга «Євангеліє від Томи», де герої повістей вирішують кожний по своєму проблему добра і зла в душі людини, намагаються відповісти на вічне питання : що є істина?
     Також бібліотекарями абонементу та читального залу  проводились перегляди літератури та періодичних видань, які були представлені на виставці.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 407 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0