24.04.2024, 21:07
Головна » 2014 » Серпень » 12 » Універсальний День інформації
Універсальний День інформації

Фонди Тлумацької центральної бібліотеки знову поповнилися новою літературою. Щоб ефективніше ознайомити користувачів бібліотеки з цією партією цікавої літератури, восьмого серпня в читальній залі бібліотеки проходив День інформації. Протягом дня користувачі мали змогу ознайомитися і переглянути викладку нової літератури з різної тематики під назвою «Радимо прочитати». Тут були представлені і дві книги, подаровані львівськими науковцями, дослідниками українського фолькльору та народознавства: Дяків В. «Фольклор чудес» у підрадянській Україні 1920-х років та Балагуртрак М. Генеза етнопсихології в Україні ХІХ ст.: історико-етнологічний аспект. Ці книги зацікавили поціновувачів фольклору та наших краєзнавців. Особливо - монографія Володимира Дяківа, в якій, чи не вперше, автор вивчає історію виникнення і побутування рідкісного фольклору, пов’язаного з чудами, що відбувались на Східному Поділлі. Також бібліотекарем сектору краєзнавства було проведено короткий бібліографічний огляд нових книг історико-краєзнавчого змісту: «Покутське містечко поміж ріками Прут та Дністер».

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 474 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0