10.05.2024, 11:21
Головна » 2016 » Лютий » 22 » У вінок шани Л. Українки
У вінок шани Л. Українки

Поетичне слово Л. Українки є тим незборимим мечем, який стоїть на стражі вольності народу…
     У наш час, творчість Л. Українки є актуальною, вона співзвучна з поезією Революції Гідності і ще раз засвідчує сучасникам про те, що український народ  у своїй боротьбі за волю і незалежність є непереможним.
    Урочистості вшанування творчості Л. Українки, присвячені до 145-річчя від дня народження поетеси, відбулися у місцевій залі «Просвіта» в  Бортниках. Цікаво і творчо пройшла літературно-мистецька імпреза «Поетичні струни Лесиного слова» підготовлений бібліотекарем Наталією Громадюк та директором народного дому Володимиром Слободяном.
    Про життєвий шлях поетеси розказав присутнім Володимир Слободян. Н. Громядюк провела літературну мандрівку творчим шляхом Л. Українки, відкриваючи перед присутніми одна за одною життєві сторінки поетеси, переплітаючи їх віршами та уривками з творів. У програмі свята звучали поезії Л. Українки у виконанні членів «Молодої Просвіти». Учні молодшої школи прочитали присутнім поетичні рядки з дитячої поезії Л. Українки.
    Гості свята з цікавістю ознайомилися з викладкою літератури у сільській бібліотеці «Ні! Я жива! Я буду вічно жити!...»
    Проходять роки, століття з того часу, коли жила поетеса, а сьогодні ми ще раз і ще раз переконуємося у великій значимості поетичного слова Л. Українки на сучасному етапі у боротьбі за волю рідного народу.

Переглядів: 397 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0