25.04.2024, 10:37
Головна » 2014 » Липень » 7 » У книг немає канікул.
У книг немає канікул.

Літо час шкільних канікул. Щорічно бібліотеки Тлумацької ЦБС проводять літні читання «Літо з книгою», які сприяють підвищенню читацької активності, організації відпочинку та проведення змістовного дозвілля читачів-дітей у період літніх канікул, а також залученням до бібліотеки нових користувачів, які приїжджають на відпочинок, у гості. Бібліотека-філія с. Хотимир проводить літні читання «Книга збирає друзів» під девізом:

«Гарна книга – справжнє свято,

Дбай про неї й бережи,

З нею радься і дружи…»

У програмі – презентація виставок малюнків читачів-дітей. Увагу дітей привертає оригінально оформлені книжкові виставки у сквері, на дитячому ігровому майданчику, де бібліотекар Леся Цінявська ознайомила з літературою: віршами та оповіданнями на літню тему, державними та релігійними святами літнього циклу, новинками періодики.Найбільше дітворі подобались заходи, де вони проявляють свої ерудицію, знання – екскурсія на казковий ярмарок «Моя казка». Був проведений бібліопікнік, де діти спілкувалися, грали і танцювали. Програма літніх читань триває. Попереду визначення найактивніших читачів «лідер літніх читань» та літературна гра на свіжому повітрі «Велика книжкова пригода». Бібліотекар робить все, щоб діти полюбили книгу, весело і цікаво провели час. Нижнівська бібліотека-філія провела день бібліотеки у Програмі літніх читань «Літні канікули з книгою». Розпочалося свято з інформаційної перерви «На хвилину зупинись, нову книжку подивись» Працівники бібліотеки організували розгорнуту виставку «Сторінками улюблених киг», конкурс малюнків «Малюємо літо», вікторину «Пізнай улюбленого героя книги». Ці активні форми роботи Нижнівської бібліотеки створюють для дітей бажання проявити свої здібності, знання, кмітливість. «Книга наш найкращий друг» під такою назвою проводять дні бібліотеки книгозбірні району для вихованців пришкільних літніх таборів (Делева, Олеша, Бортники, Петрів, Жуків, Яківка, Гостів), що вкючає в себе різноманітні ігри, колективні перегляди мультфільмів, відеосюжетів, конкурси, літературні години, відеоекскурсії.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 768 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0