29.03.2024, 09:27
Головна » 2013 » Травень » 24 » Творчість, як молитва душі
Творчість, як молитва душі
DSCF9056
Щирими і задушевними словами розпочалася літературно–мистецька композиція «Творчість, як молитва душі»,яку провела Тлумацька центральна бібліотека та міське об’єднання інтелігенції «Поступ»в переддень святкування 800–ліття міста Тлумача.
На захід зібралися люди не байдужі до чистоти духовних криниць, до натхненної творчої праці та наділені великою любов’ю до культурного розквіту нашого покутського краю. Активні читачі  бібліотеки, геніальні   митці  своєї  справи,   творці  нового  і  самобутнього  мистецтва:
- краєзнавець - фольклорист, письменник, журналіст, який приклав  багато  зусиль,  щоб  у  світ  вийшли  книги  про  історію  та  культуру  нашої  Тлумаччини -Михайло  Буджак;
-талановита майстриня - педагог, яка  своїми  творчими  роботами  внесла  вагомий  вклад  у  розвиток  декоративно-прикладого  мистецтва,  зокрема  ткацтва – Наталія  Балаш;
-поет – пісняр,   який  після  довгих  пошуків,  знайшов  себе  у  поетичному  слові - Михайло  Гринюк  поділилися  із глядачами своїми новими творчими ужинками.
Гості масового заходу мали можливість почути притчі та коломийки,  записані М. Буджаком та поезії М. Гринюка, прочитані самим автором та студенткою коледжу  ЛНАУ.
Насамкінець засутпник голови райдержадмністрації Олександра Чаплінська та голова міського об‘єднання інтелігенції «Поступ» Мар‘яна Пісак  привітали учасників заходу і подякували їм за невтомну працю із збереження та примноження митецьких багатств краю.
Наші  талановиті  і  творчі  митці несуть  любов  до  праці,  до  довкілля, до людей.  Їхня творчість   залишить   той  вічний  слід на Тлумаччині, який гідний  прикладу  і  пошани.
           Моє рідне місто, кохана земля
                Хай лине ця пісня в далекі міста
      Пронизує серце і душу мою
Тобою, мій Тлумач, живу.