19.05.2024, 23:24
Головна » 2014 » Грудень » 12 » Tиждень права в Тлумацькій центральній бібліотеці
Tиждень права в Тлумацькій центральній бібліотеці

З метою популяризації та обізнаності населення в межах правових та соціальних норм з 8 по 12 грудня 2014 року в Тлумацькій центральній бібліотеці стартував Тиждень правових знань,протягом якого діяла виставка правової літератури під назвою “Є право - є надія”.
На виставці була представлена цікава інформація з історії права та правової відповідальності за порушення закону про проблеми становлення України як демократичної правової держави, про шляхи попередження насильства та його проявів, права людини, забезпечення рівних прав чоловіків та жінок в Україні і світі тощо.
11 грудня цього року в читальному залі бібліотеки був проведений правовий діалог «На паралельних дорогах: права і обов’язки»,  де кожен учасник зміг продемонтсрувати свої знання з правознавства. Завдяки заходу користувачі бібліотеки більше дізналися про правову відповідальність підлітків за порушення закону та взяли участь у вирішенні низки ситуацій, запропонованих бібліотекарями.

Переглядів: 437 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0