23.04.2024, 16:36
Головна » 2014 » Червень » 3 » Свято дитинства в бібліотечних закладах Тлумацької ЦБС
Свято дитинства в бібліотечних закладах Тлумацької ЦБС

Щороку в перший день літа відзначається День захисту дітей – прекрасне свято радості і надії, адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. До Дня захисту дітей на Тлумаччині  проведено  чимало святкових заходів. У бібліотеці-філії с. Колінці з нагоди відзначення  дня захисту дітей  відбулося свято  «Ми всі діти твої, Україно!». Ведуча заходу  бібліотекар  Іванна  Кулик  розповіла учням про Міжнародний день захисту дітей. Уважно та зацікавлено діти слухали про свої права визначені у «Конвенції про права дитини». Юні користувачі бібліотеки взяли участь у вікторині «У гостях у героїв казок та мультиків». Традиційно кожного року бібліотека організовує конкурс дитячих малюнків, який був організований і цього року під назвою «Світ очима дитини». Робіт було багато, і як завжди, вони вражали оригінальністю  та творчим підходом. В бібліотеці-філії с. Грушка відбулося дитяче літературне свято «Дитинства чудова пора». З цим світлим та радісним святом усіх присутніх дітей привітала  Ганна  Шмітик.  Діти взяли участь в ігровій програмі  «Подаруй дитині радість», конкурсі малюнків «Дитинства світ» та акції «За прекрасні побажання». Цікаве та змістовне свято провела бібліотекар Ганна Бойчук у бібліотеці-філії села Королівка «Наше щасливе дитинство». Діти активно спілкувалися під час години-діалогу «Твої права та обов`язки”,  грали ігри.Свої  художні здібності присутні проявили у конкурсі малюнків «Малюй світ своїми  кольорами».На завершення свята  діти взяли участь в акції «Українські діти за мир в Україні» під час якої запустили  повітряні кульки з гаслом  «Дітям світу – мир!».

Переглядів: 404 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0