26.04.2024, 08:44
Головна » 2018 » Серпень » 17 » Святий Спас прийшов до нас
Святий Спас прийшов до нас

19 серпня весь християнський світ відзначає одне з найбільших релігійних свят – Преображення Господнє, або Спас. За важливістю це третє свято після Різдва  і  Великодня.  У  народі другий Спас найчастіше називають Яблучним і вважають святом врожаю.  Цього дня освячують у церквах дари саду, городу, пасіки та воду.

З цієї нагоди У Публічній бібліотеці  Тлумацької ОТГ оформлено книжкову виставку «Святий Спас прийшов до нас». Представлені на виставці видання допомагають відвідувачам бібліотеки дізнатися про віковічні традиції українського народу, різні назви свята Спаса, його історію, особливості, народні прикмети. Доповнюють книжкову виставку гостинці літа: горіхи, червонобокі яблука, груші, сливи, мед!

Три Спаси не лише нагадують нам про шанування релігійних звичаїв, а й натякають, що осінь зі своїми щедрими дарами уже на порозі.

Переглядів: 520 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0