25.04.2024, 02:19
Головна » 2017 » Лютий » 17 » Соціальний проект "Книжкові ангели" фундації Дарини Жолдак
Соціальний проект "Книжкові ангели" фундації Дарини Жолдак

У цей непростий для бібліотек час, де основна проблема – відсутність нових надходжень, існують люди, які об’єднюються заради однієї мети - популяризація читання та оновлення фондів бібліотек.
   17 лютого 2016 року Тлумацька ЦБС в рамках акції “Книжкові ангели”, ініціатором якої є Фундація Дарини Жолдак та за підтримки компанії ”Нова пошта”, інформаційної підтримки 1+1 та Книголав, отримала безкоштовно книги для наших читачів.
   Завдяки даній акції книжковий фонд нашої бібліотеки поповнився цікавими енциклопедіями, історичними творами, казками та іншою дитячою літературою.
   Читачі нашої бібліотеки та колектив Тлумацької ЦБС щиро вдячні Фундації Дарини Жолдак та всім, хто працює над втіленням цієї благородної справи і бажаємо втілення в життя всіх ваших задумів.
   З повагою директор Тлумацької ЦБС М.Ю.Пісак.

Переглядів: 486 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0