19.04.2024, 07:11
Головна » 2017 » Березень » 10 » Сільські бібліотеки вшановують Кобзаря
Сільські бібліотеки вшановують Кобзаря

В рамках Шевченківського тижня в сільській книгозбірні проходять читання-експромти улюблених віршів Шевченка, конкурси знавців його творів, артистичне виконання поезії та уривків з поем, драматичних творів – Ісаків, Олешів;
   - Літературні години «І мене в сім’ї великій в сім’ї вольній новій…», «Садок вишневий коло хати», «І лине над Україною Тарасове слово» - Озеряни, Палагичі;
   - Для старшокласників проведено літературні квести «Нас єднає Шевченкове слово» - Жуків, Гарасимів;
   - Вікнянська, Тарасівська, Олещинська бібліотеки запросили своїх читачів на бесіду спілкування «Читаємо Шевченка разом»;
   - Велике літературно-музичне свято біля пам’ятника Т. Шевченку проведено в селищі Обертин. Бібліотека організувала флеш-моб «Безсмертне слово Тараса», літературне лото «Крилате слово Кобзаря».
   «На сторожі правди…» у селі Буківна біля пам’ятника Т. Шевченку зібралась молодь та учні школи, щоб вшанувати пам’ять великого Пророка. Отець Василь відправив панахиду. Зі вступним словом до присутніх звернулась бібліотекар Галина Карпаш, яка зауважила, що «Життя його – легенда, в якій бринить музика смутку і жалю, краси і волелюбства». Читці декламували вірші Шевченка. Творчу сторінку «Пісні складені на слова Т. Шевченка» провела О. Рибчин. На закінчення присутні заспівали величний «Заповіт».
   В цей нелегкий для країни час, нове покоління України черпає натхнення і надію у творчості Великого Шевченка.

Переглядів: 499 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 5.0/1