18.04.2024, 16:36
Головна » 2017 » Березень » 17 » Проведення тематичного Дня інформації «Історичне минуле України»
Проведення тематичного Дня інформації «Історичне минуле України»

В читальному залі Тлумацької центральної бібліотеки проведено тематичний День інформації : «Історичне минуле України», присвячений 100 – річчю Української революції /1917 – 1921 рр./
 Протягом Дня користувачі мали змогу ознайомитись з книжково – інформаційною виставкою: «Історії нашої рядки : Українська революція 1917 – 1921рр.», де представлена література з різних періодів історії України. Особливу увагу було звернено на видання «Нариси історії української революції 1917 – 1921 років», яке вийшло у двох книгах під головною редакцією відомого історика В.А. Смолія. В цих книгах розповідається про особливий період у модерній історії України, в ході якого були реалізовані перші в ХХ ст. українські державотворчі проекти. « Нариси…» узагальнюють великий історіографічний доробок сучасних українських істориків, які займаються вивченням подій Української революції.
   Бібліографом Марією Данилюк для відвідувачів районної книгозбірні була надана інформаційно-бібліографічна довідка: « Історичне минуле України», присвячена 100-літньому ювілею визвольної боротьби за державну незалежність.
   Історичний калейдоскоп : «Гортаючи сторінки історії» провела бібліотекар читального залу Надія Катрійчук, під час якого учасники дізналися про доленосні для України історичні події та переглянули слайдову презентацію «Століття української революції».
   Закінчився День інформації переглядом періодичних видань, які на своїх сторінках відтворюють маловідомі цікаві історичні моменти нашої держави цього періоду.

Переглядів: 396 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0