19.05.2024, 22:47
Головна » 2014 » Листопад » 6 » Презентація журналу «Перевал»
Презентація журналу «Перевал»

5 жовтня 2014 року в Тлумацькій центральній бібліотеці відбулася презентація цьогорічного номеру всеукраїнського літературно-художнього і громадсько-політичного журналу «Перевал», присвяченого 200-річчю Тараса Григоровича Шевченка.
   Відкрила презентацію директор Тлумацької централізованої  бібліотечної  системи  Мар’яна  Пісак.  Завідувачка бібліотеки-філії  с.Яківка  Марія Луцик продекламувала  уривок із поеми великого Кобзаря «Причинна».
   Головний редактор Ярослав Ткачівський зробив короткий екскурс за сторінками журналу. Він відзначив, що тематичний випуск відкривають привітання голови Івано–Франківської обласної організації НСП України Євгена Барана, голів Івано-Франківської обласної ради Василя Скрипничука та Черкаської обласної ради Валентини Коваленко. У розділах часопису вміщено статті про творчість Шевченка докторів філології та філософії, а також знаних поетів і краєзнавців.
   Ярослав Васильович для читачів центральної бібліотеки подарував свої нові книги, а всі присутні на заході мали нагоду придбати унікальне видання презентованого часопису  «Перевал».

Переглядів: 490 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 5.0/1