19.04.2024, 06:09
Головна » 2013 » Липень » 29 » Презентація збірки поезій Оксани Дудяк «Чорно–біла казка»
Презентація збірки поезій Оксани Дудяк «Чорно–біла казка»
Остринська сільська бібліотека організувала і провела презентацію другої збірки поезій Оксани Дудяк  «Чорно-біла казка». Односельчани знають і люблять вірші нашої юної поетеси, адже дівчина пише про те, що відчуває, не кривлячи душею, щиро і відкрито говорячи про наболіле, пережите нею.   У виконанні автора звучали вірші про любов до життя, про кохання, які ввійшли до збірки. Оксана зачитала нові вірші, які присвятила своєму синочкові Миколі і дорогій бабусі. Оксану Дудяк вітав настоятель церкви святого Миколая отець Василь, який зауважив, що коли людина сильна духом, вона може нас багато чого навчити. Такою людиною є Оксана. «Зважимо кожне слово дівчини і ми станемо сильнішими», - сказав отець Василь. Сільський голова Доронюк В.Є. привітавши Оксану з виходом у світ її збірки поезій, вручив подяку за вагомий особистий внесок у культурний розвиток села. Для Оксани Дудяк звучало музичне вітання від гості із Тлумача, дипломанта багатьох престижних конкурсів Юлії  Рубай.
Переглядів: 656 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 2.0/1