Революція Гідності

18.10.2018, 11:18
Головна » 2012 » Січень » 4 » Презентація новорічних виставок
Презентація новорічних виставок
http://tlumach-cbs.at.ua/news-img/1.jpgТакими словами відкрилася презентація книжкової виставки «Радуйся земле, Син Божий народився!» на абонементі Тлумацької центральної районної бібліотеки.Крім духовної літератури, книг про різдвяні свята, українські традиції та звичаї, колядки та щедрівки, книг про український живий вертеп, працівниками бібліотеки було представлено макет шопки, де народився Ісус. Книжкова виставка доповнена новорічними таріздвяним  аксесуарами:  ялинкою,  дідухом,  ангеликами  та   ягнятками. В читальному залі бібліотеки було презентовано виставку-пораду «Дива різдвяної кухні», де представлені книги та періодичні видання із різноманітними порадами та рецептами новорічних і  різдвяних страв.   Виставка  цікава  всім,  хто  любить  готувати  і  хто  любить смачно  поїсти.

Переглядів: 219 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0