24.04.2024, 04:12
Головна » 2014 » Лютий » 12 » Презентація книжково-ілюстративної виставки: «Шевченко-це народ, і як народ, він буде жити вічно!» в бібліотеці-філії с.Хотимир
Немає в світі поета, який стільки би важив в житті свого народу, як Шевченко,- писав Максим Рильський. У березні весь український народ відзначатиме 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка, чиє імя святе для кожного українця. Ця людина залишила нам свої неоціненні твори і світлу пам'ять про себе. В бібліотеці-філії с. Хотимир відбулась презентація книжково-ілюстративної виставки:  "Шевченко-це народ, і як народ, він буде жити вічно!". На виставці представлено твори Т. Шевченка: повне зібрання, вибране та окремі  його твори, література про нього. Зав. бібліотекою-філією Олександра Цінявська зупинилась на літературі, що висвітлює нелегке і невеселе Тарасове дитинство. Про своє дитинство Шевченко написав чимало творів, які представлені на виставці. Один із розділів виставки присвячений «Шевченку-художнику», де представлені ескізи картин Т. Шевченка. В розділі «Ми тебе, не забудемо, Тарасе», бібліотекар докладніше зупинилась на книгах видатних діячів та письменників про Шевченка. Презентація виставки зібрала в бібліотеці небайдужих людей до творчості Великого Кобзаря. Відрадно,  що серед присутніх було багато школярів та молоді села.
Переглядів: 494 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0