13.05.2024, 08:41
Головна » 2019 » Лютий » 19 » Презентація книги с.Пужники
Презентація книги с.Пужники

У бібліотеці с. Пужники зібралося чимало шанувальників творчості Юлії Данилюк, яка презентувала свою книгу «Про любов».

Присутні мали можливість доторкнутися до творчості молодої,  талановитої письменниці, прослухати  її вірші, поспілкуватися.

Під час заходу молодь декламувала вірші: Романія Гнатюк «Так ніхто не кохав» (В.Сосюри), «Трагедія закоханого серця». Наталія Велигорська  «І вище неба я злітатиму» та виконала пісню «Ти моє кохання, мої крила». Мар’яна Надачковська «Чого являєшся мені у сні?» (І.Франка), «За чашечкою чаю…». Іванна Шкраб’юк продекламувала вірш «Мудрець повідав істину людині», «Кохання нам освітлює життя». Музичну композицію «Цвіте терен» та «Ти ж мене підманула» виконав Дмитро Мельник.

На завершення  бібліотекар Марія Гнатюк прочитала вірш «Можна вічність чекати кохання» та  відзначила, що ця презентація є важливим етапом у житті молодої письменниці та побажала їй успіхів на літературній ниві, щасливої творчої долі і нових книг.

Переглядів: 415 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0