19.04.2024, 13:41
Головна » 2016 » Грудень » 14 » Презентація книги Олександра Сича "В уряді камікадзе"
Презентація книги Олександра Сича "В уряді камікадзе"

13 грудня 2016 року у Тлумацькій центральній бібліотеці відбулася презентація книги голови Івано-Франківської обласної ради, екс-віце-прем'єр-міністра України з гуманітарних питань Олександра Сича "В уряді камікадзе".
     Видання, що вийшло наприкінці жовтня цього року, складається з добірки есе, в яких автор досить відверто розповідає про багато цікавих, а подекуди й приголомшливих речей, з якими зіштовхувався, працюючи на посаді віце-прем'єр-міністра України в постреволюційному уряді. Як він потрапив у високе крісло, в яких умовах жив і працював, якими повноваженнями володів, за якими принципами в уряді ухвалюються рішення та які неформальні впливи існуюють.
     "Я намагався показати, яким є урядове закулісся, як працює чиновницька машина, наскільки вона нежиттєздатна, який морально-психологічний клімат, як працював перший післяреволюційний уряд і багато іншого з того, про що пересічний українець не знає", - зазначив під час презентації Олександр Сич.
     Автор зачитав присутнім кілька цікавих моментів із книги, поділився думками щодо роботи вже теперішнього Кабміну та відповів на запитання присутніх.
     На завершення презентації усі бажаючі могли придбати книгу та отримати автограф, а декілька її примірників автор подарував читачам центральної бібліотеки.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 388 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0