29.04.2024, 20:04
Головна » 2016 » Серпень » 18 » Прапор України – прапор миру.
Прапор України – прапор миру.

Події на Майдані Незалежності у Києві, подвиг героїв Небесної Сотні, війна на сході України враз зробила нас іншими – патріотами, корінним чином змінила наше ставлення до Державного Прапора та держави України взагалі.
    В рамках святкування Дня Прапора та Дня Незалежності України в бібліотеках району протягом серпня діють книжкові виставки, викладки літератури, тематичні перегляди. Проводяться різні культурно-просвітницькі заходи.
    Олешанська бібліотека провела флеш-моб, приурочений  дню Прапора України, під назвою «Кольори, що об’єднали країну». Відкриваючи захід бібліотекар Зоряна Надкернична підкреслила, що синьо-жовтий стяг піднімав на боротьбу проти поневолювачів, тисячі патріотів, в тому числі і наших земляків, з ним відстоюють на сході України свободу, незалежність і суверенітет України. Учасники заходу урочистою ходою з національними прапорами в руках пройшли центром села. Двадцять п’ять прапорів символізують двадцять чотири області та АР Крим. Школярі молодших класів на жовто-блакитних кульках написали побажання для України на майбутнє і відпустили їх в небо.
    «Цвітуть, наче квіти волі, знамена жовто-голубі» під такою назвою відбулася година державності у бібліотеці с. Пужники. Про походження прапора і його значення розповіла бібліотекар М. Гнатюк. Віршовані рядки про державні символи читали учні 5-7 класів. На закінчення заходу учасники виконали пісню «Ой, у лузі червона калина».
    В бібліотеці оформлена викладка літератури «Символи не обирають, символи успадковують», яку переглянули всі присутні.
    Братишівська бібліотека провела історичний екскурс «З історії державних символів».
    Присутні разом з бібліотекарем Зоряною Ткачук «перегортали» сторінки історії нашої держави, ознайомилися з історією національної символіки, згадали всіх тих, хто виборював нам волю і незалежність.
    В програмі заходу була інформаційна година «Історія національної символіки», огляд літератури «Моя країна - Україна».
    Школярі взяли участь в конкурсі малюнків «Символ незалежності і волі» під девізом «Держава Україна є! Миру тобі, Україно!»

Синьо-жовтий прапор України –

Це безхмарне небо, синє-синє,

А під небом золотіє нива,

І народ – вільний і щасливий