25.04.2024, 23:18
Головна » 2014 » Квітень » 7 » Поетичний зорепад в Тлумацькій центральній бібліотеці
Поетичний зорепад в Тлумацькій центральній бібліотеці

Весна... Пробудження... Перший, по-справжньому весняний, пустотливий сонячний промінчик, ніжний, тендітний пролісок, що пробився крізь сніг до тепла і світла, вітає прихід весни. Все це пробуджує гостре бажання творити...  Найкращі почуття, пробуджує  світ поетичного слова в душах  юних тлумачанок,  які стали активними учасницями поетичного зорепаду «Поезії написані серцем» на засіданні клубу «Літературні зустрічі», який діє при Тлумацькій центральній  бібліотеці. Це мали змогу почути гості свята, на якому учасники літературної студії: Софія Обущак ,  Анастасія Буграк,  Юлія  Стеф`юк - учениці Тлумацької ЗОШ І –ІІІ ст.,  та  активна користувачка бібліотеки Діана Телепчук, - студентка коледжу ЛНАУ декламували свої авторські вірші, які випромінювали  потужну енергію любові, доброти й оптимізму та спонукали прислухатись до власного серця. Можливо, поезії  наших юних поетів ще недосконалі, але вони ідуть від щирого серця, від бажання подарувати нашим читачам часточку себе, море щастя, усмішку та сонячний настрій. Побажаєм нашим  молодим поетам – початківцям  високих злетів, наснаги, щастя, дужих крил, безхмарного неба та нескінченного зорепаду віршів, які приваблюватимуть своєю душевністю, чарівністю, і будуть тішити людські серця.

Переглядів: 506 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0