25.04.2024, 00:11
Головна » 2013 » Березень » 26 » Поетична година «Поезія пера – мелодія душі»
Поетична година «Поезія пера – мелодія душі»
Зимовими та весняними, літніми та осінніми вечорами, коли плачуть і сміються небеса, падають зорі на похилені трави, далекими стежками серед незавіданих всесвітів блукає її величність поезія, така неосяжна й близька, така незбагненна й зрозуміла. Як її знайти, як покликати серед цих невідомих шляхів? На ці питання намагалися відповісти молоді поети-початківці, які стали активними учасницями поетичної години «Поезія пера – мелодія душі», що відбулася на засіданні клубу «Літературні зустрічі» в центральній районній бібліотеці. Гості літературного свята мали змогу почути авторські вірші перспективних молодих поетів: Мар’яни Глинчак, Мар’яни Петрик та Вікторії Мельник – студенток Тлумацького коледжу ЛНАУ, яких доля наділила не тільки поетичним талантом, а й хореографічними здібностями. Дівчата презентували свій світ поезії, розправили свою душу, як крильця метелика, в якому вони чують, як шепоче дощ, як співає квітка і сміється небо, тому можуть говорити про прекрасне не буденно, а римованими словами. Свої образи до поезії юні поетеси беруть із життя. І нехай вони не мають ще життєвого досвіду, але є уміння спостерігати, помічати ніким не помічене. Активна користувачка бібліотеки Ольга Боніковська, яка уже має у своєму доробку збірочку поезій «Дзеркало душі», прочитала свої нові вірші. Директор бібліотеки Мар’яна Пісак подякувала молодим поетам за прекрасні миті, які вони подарували гостям літературної світлиці і залишили для всіх незабутнє поетичне слово, зробили внесок у поетичну скарбницю нашого міста.
Переглядів: 723 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0