28.03.2024, 20:10
Головна » 2017 » Березень » 10 » Поетична акція «Постає твій образ, наче промінь», приурочена дню народження Тараса Шевченка.

У ці березневі дні Україна вшановує Генія, який став символом на всі часи - Тараса Григоровича Шевченка.
   Унікальна творчість великого Кобзаря та його подвижницьке життя зробили його постать одним із найпотужніших, найпривабливіших і найвідоміших символів України та українського народу.
   10 березня для поціновувачів творчості Шевченка працівники Тлумацької центральної бібліотеки та районної бібліотеки для дітей біля Народного дому м.Тлумач провели поетичну акцію-вшанування «Постає твій образ, наче промінь», приурочену дню народження поета.
   Прочитати твори Тараса Шевченка виявили бажання учні Тлумацької гімназії, Тлумацької ЗОШ І-ІІІст., студенти коледжу ЛНАУ та активні користувачі бібліотеки. Молодь та люди різного віку читали поезії вголос, напам’ять, гортали «Кобзаря», ближче знайомилися з життєвими і творчими сторінками великого поета.
   Проведення таких читань– це наше скромне суцвіття, яке ми заплетемо у вінок всенародної шани Кобзареві.

Наша дума, наша пісня

Не вмре, не загине…