17.05.2024, 04:02
Головна » 2019 » Листопад » 22 » Подаруй дитині радість
Подаруй дитині радість

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 року №230-р «Про схвалення Концепції Державної соціальної програми". Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року та з нагоди Всесвітнього дня дитини, бібліотекар Г. Павлюк у бібліотечній світлиці с. Королівка  провела акцію «Подаруй дитині радість» з дітьми сиротами та дітьми батьки яких знаходяться у зоні АТО.

Для них було презентовано  тематичну виставку «Чарівний світ дитинства», з популярною літературою на всі смаки, з художніми  твори для дітей, матеріалами  для допитливих і кмітливих.

Під час акції  діти отримали позитивні емоції, гарний настрій, а на завершення усіх запрошено на солодкий  стіл.

Тому давайте сьогодні й  наступного дня зігрівати теплом та любов`ю кожне дитяче серце, піклуватися про них. І тоді ці маленькі громадяни виростуть достойними  людьми й неодмінно стануть гордістю нашої  держави.

Переглядів: 233 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0