29.03.2024, 14:17
Головна » 2017 » Червень » 30 » Пам`яті Романа Шухевича
Пам`яті Романа Шухевича

У галереї національних борців ХХ століття виняткове місце посідає постать Романа Шухевича 110 років з дня народження якого відзначаємо цього року. Р. Шухевич брав безпосередню участь і був співорганізатором боротьби проти всіх окупантів України. Під його керівництвом виросла і протистояла ворогові нескорена армія.
   В бібліотеках району проведено відповідну інформаційно-просвітницьку роботу по вшанування пам`яті Романа Шухевича:
   - Історичні читання «Р. Шухевич – головний командир УПА»;
   - Цикл історичних бесід «Р. Шухевич – український політичний діяч»;
   - Уроки патріотизму «Останній бій і смерть Р. Шухевича».
   У бібліотеці с. Ісаків відбулась історична бесіда «Р. Шухевич – людина символ». Бібліотекар С. Денис інформувала молодь про героя України Р. Шухевича, який віддав своє життя за Україну. Піснями і віршами доповнили захід учні школи. Присутніх ознайомили з літературою на тематичній викладці літератури.
   Працівники Обертинської бібліотеки-філії провели патріотичний урок «Роман Шухевич – головний командир УПА». Бібліотекар О. Бойцан зазначила: «Життя і діяльність головного командира УПА, генерала хорунжого Романа Шухевича – «Тараса Чупринки» стало яскравим взірцем історичної пам`яті про героїчні змагання за українську державність і стали прикладом для прийдешніх поколінь українського народу».
   Учні декламували вірші присвячені Шухевичу. А на завершення переглянули виставку-персоналію «Роман Шухевич – політик, воїн, громадянин».
   В бібліотеках району пройшли презентації книжкових виставок, тематичних викладок літератури, тематичних стелажів.

Переглядів: 438 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0