10.05.2024, 03:17
Головна » 2014 » Червень » 26 » Обговорення змін до Конституції України в Тлумацькій районній бібліотеці
Обговорення змін до Конституції України в Тлумацькій районній бібліотеці

Жителі Тлумацького району активно включилися до обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України». Осторонь не залишилися і працівники  бібліотек району. 19 червня 2014 року на базі Тлумацької  центральної бібліотеки відбулась виробнича нарада з обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України». Начальник районного управління юстиції Василь Чиборак ознайомив присутніх зі змінами до Основного Закону України, запропонованими Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Присутні бібліотечні працівники ознайомились з пропозиціями змін Конституції та одноголосно погодилися з ними. Для ознайомлення з вищевказаними змінами до Конституції України для мешканців міста в районній бібліотеці оформлено книжкову виставку «Влада інформує» де розміщено діючу Конституцію України та проект змін до неї.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 501 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0