19.04.2024, 00:53
Головна » 2013 » Липень » 31 » Обертинські діти відвадили польське містечко Пултуск
Обертинські діти відвадили польське містечко Пултуск
Головою товариства польської культури ім. Ф. Карпінського, Юлією Менщиковою в липні  цього року було організовано поїздку обертинських дітей з польських родин до чарівного польського містечка Пултуск, знаного тим, що це містечко відвідував Наполеон Бонапарт. За десять днів діти відвідали багато цікавих екскурсій. Особливо їм сподобалось відвідування бібліотеки, яке було організовано на високому рівні. Оглянули слайд-шоу «Історія бібліотеки», ознайомились з усіма відділами польської книгозбірні, переглянули багато цікавих книг, познайомились зі своїми однолітками. Обертинські діти залишились дуже задоволені цією екскурсією. А ще дана група була на зустрічі з молодим польським поетом Рафалом Барбарським, яка пройшла  у стінах давнього замку. Поет прочитав свої вірші, а також виконав пісні, мелодію до яких написав сам. А на згадку подарував свою нову збірку віршів «Танцєм» з автографом. Цю поїздку в Пултуск діти будуть довго згадувати.

Переглядів: 540 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0