25.04.2024, 02:32
Головна » 2016 » Грудень » 29 » Новорічно-різдвяний експромт «Нехай зіркою світиться душа» у Тлумацькій центральній бібліотеці

День за днем, година за годиною наближаються новорічно-різдвяні свята. Цих свят з нетерпінням  очікують як діти, так і дорослі.
     Народні свята новорічно-різдвяного циклу дуже колоритні, цікаві своєю самобутністю і чарівністю, дивовижною красою і духовністю української нації.
     Працівники Тлумацької  центральної бібліотеки підготували новорічно-різдвяний експромт  «Нехай зіркою світиться душа» для різних груп користувачів.
     Бібліотечні  дрібнички від бібліотекарів центральної бібліотеки допоможуть вам відчути радість новорічного свята.
     Проведено майстер-клас по вирізанню сніжинок, різних різдвяних аксесуарів. Приємно дивує користувачів книжкова ялинка, яка є справжньою окрасою бібліотеки.
     Виставка-інсталяція «Зимові фантазії» допоможе поринути у атмосферу новорічно-різдвяного свята та вибрати необхідну книгу для всієї родини.
     А господині відшукають рецепти приготування різноманітних різдвяних страв.

Переглядів: 487 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0