29.03.2024, 02:58
Головна » 2019 » Січень » 18 » Новорічно-різдвяна виставка «Велична мить Різдва»
Новорічно-різдвяна виставка «Велична мить Різдва»

Народні свята новорічно-різдвяного циклу дуже колоритні, цікаві своєю самобутністю і чарівністю, глибиною народної філософії, дивовижною красою і духовністю української нації. День святого Миколая, Новий рік,  Різдво, Щедрий вечір, Водохрещі несуть у наші оселі та серця добро, любов, оновлення, злагоду та щирість радісних побажань.

Протягом новорічно-різдвяних свят в Публічній  бібліотеці Тлумацької ОТГ діяла виставка  «Велична мить Різдва». На виставці представлені книги, які розповідали про традиції святкування Нового року та Різдва Христового, колядки та щедрівки, книги  про український живий вертеп. Не обійшлося і без аксесуарних  сюрпризів.  Бібліотекарі представили  макет шопки, де народився Ісус,  ялинку з вітальними  листівками новорічних побажань  працівникам  бібліотеки , цікавими незвичайними рецептами новорічних та різдвяних страв.

Переглядів: 468 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0