13.05.2024, 08:48
Головна » 2016 » Березень » 14 » «Немає України без Шевченка. Як немає Шевченка без України»
«Немає України без Шевченка. Як немає Шевченка без України»

На тиху розмову, на добре слово Т. Шевченка запросила своїх односельчан в Колінцівську бібліотеку І. Кулик на поетичний вернісаж «Немає України без Шевченка. Як немає Шевченка без України». Відкриваючи свято наголосила, що чергова дата від дня народження Т. Шевченка спонукає вкотре спинитися перед величчю генія, вчитатися, вдуматися, вслухатися його безсмертне слово. Адже ми на вічному шляху до Т. Шевченкка. В рамках поетичного вернісажу переглянули мультимедійну презентацію «Т. Шевченко – письменник, поет, художник». Біля книжкової виставки «Великий син українського народу» діти із захопленням читали поезію Т. Шевченка та взяли участь у вікторині. Завершився захід спільним виконанням безсмертного «Заповіту» Т. Шевченка.
    У бібліотеці с. Озеряни була проведена літературна година «На тебе дивлюся, за тебе молюся». Учні вміло декламували вірші поета: «Лілея», «Не молися за мене», «І мертвим, і живим», уривки з поеми «Катерина». Учасники художньої самодіяльності виконали пісні «Не на шовкових пелюшках», «Летіли лелеки» та ін. Присутні з захопленням переглянули інсценізацію вірша «Мені тринадцятий минало…». Бібліотекар М. Левицька презентувала виставку-панораму «Вічне слово Шевченка» та запросила переглянути нову літературу закликаючи, що слова Шевченка – живі й вічні. Вивчайте його, думайте над його істиною, виконуйте його заповіти.

Щовесни, коли тануть сніги,

І на рясті просяє веселка,

Повні сил і живої снаги,

Ми вшановуєм пам’ять Шевченка.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 1353 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0