17.05.2024, 05:37
Головна » 2019 » Травень » 24 » Не вмре героїв вічна слава, із болем змішана гірким
Не вмре героїв вічна слава, із болем змішана гірким

День Героїв – це день пам'яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків – борців за волю України, передусім, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, опришків, українських січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН, а тепер ще Героїв Небесної Сотні та воїнів АТО.

На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок.. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя. Їх вшановує Україна. Їхній приклад має зупинити й тих, хто нині розпалює вже нове, інше протистояння.

З нагоди  Дня Героїв  в Публічній бібліотеці  ОТГ відбулася патріотична година «Не вмре героїв вічна слава, із болем змішана гірким». Учасниками її стали учні Тлумацької ЗОШ.  Бібліотекар розповіла про мужність борців за волю України, які стали прикладом нескореності у відстоюванні інтересів рідного народу і держави.

Учні мали змогу ознайомитися з виставкою-інсталяцією «Вшануймо загиблих України героїв», яка містить матеріали про мужніх українців, котрі протягом багатьох століть виборювали та відстоювали свободу і незалежність України.

Вічна пам'ять всім борцям за волю України. Їхній подвиг забути не маємо права.

Переглядів: 325 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0