03.05.2024, 11:43
Головна » 2022 » Січень » 20 » Народознавчі години у бібліотеках Тлумацької громади
Народознавчі години у бібліотеках Тлумацької громади

Україна має свою унікальну культуру та історію. А цикл релігійних зимових свят вважається чи не наймістичнішим з усіх. Та найулюбленішим і найцікавішим, як для дітей, так і для дорослих, є свято Різдва Христового, під час якого відбуваються усі цікавинки зимової казки.

У бібліотеці-філії с.Нижнів на засіданні клубу «Родослов» проведено годину народознавства «Різдво найважливіше свято: історія, традиції, духовність». Бібліотекар ознайомила своїх користувачів та членів клубу з великим християнським святом народження Ісуса Христа, звичаями та обрядами українського народ, про історію краю та село Нижнів. У бібліотеці панував святковий, по різдвяному позитивний настрій. Кожен з учасників мав змогу виявити свій талант у віншуванні, колядуванні та щедруванні. На завершення усіх порадував музичний номер у вигляді розважальних святкових композицій.

Пужницька бібліотека-філія провела годину духовності та вертепне дійство «Сяйво Вифлиємської зірки» адже – це дійство, внесло радість, мир і спокій в кожну сім`я, оселю. Усі учасники вертепу вітали всіх веселими колядками, щедрівками.

Діти та молодь ще раз поринули в святкову атмосферу Різдвяних свят і гарно веселилися, колядували, щедрували Бога прославляли.

Переглядів: 127 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0