26.09.2017, 08:23
Головна » 2016 » Жовтень » 11 » Нарада-семінар бібліотечних працівників Тлумацької ЦБС
Нарада-семінар бібліотечних працівників Тлумацької ЦБС

У читальному залі центральної районної бібліотеки відбулася нарада-семінар бібліотечних працівників.
     В нараді взяла участь начальник відділу культури Галина Петрунько. Директор ЦБС Мар’яна Пісак в своєму виступі зупинилась на шляхах покращення ефективності роботи сільських бібліотек. Провідним методистами Емілією Кулик та Наталією Золотарчук дано рекомендації про відзначення ювілейних та літературних дат в IV кварталі та про інноваційні форми роботи.

По питанню «Формування та зберігання бібліотечних фондів», у бібліотечній системі виступила зав. відділом комплектування та обробки літератури Вікторія Пушка.
     На нараді розглядалось питання підготовки до зими в бібліотеках Тлумацької ЦБС.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 64 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0