26.09.2017, 08:22
Головна » 2016 » Грудень » 7 » Нарада бібліотечних працівників
Нарада бібліотечних працівників

6 грудня в читальному залі районної бібліотеки відбулася нарада сільських бібліотечних працівників «Планування роботи бібліотек на 2017 рік. Сучасні функції і завдання бібліотеки», де говорилося про пріоритетні напрямки розвитку бібліотечної справи в 2017 році.
     Директор Тлумацької ЦБС Мар’яна Пісак у своєму виступі «Основні напрямки роботи публічних бібліотек на 2017 рік» зауважила: «До планування роботи необхідно підходити ретельно, продумано, зваживши на умови сучасної діяльності бібліотеки, на її можливості. Планові заходи повинні працювати на майбутнє, формувати своєрідний сучасний імідж бібліотеки і бути невід’ємною частиною громади».
     Методист Емілія Кулик ознайомила присутніх із літературними і пам’ятними датами на 2017 рік. Про зміни на подальше вдосконалення форм і методів роботи бібліотек виступила методист Наталія Золотарчук.
     З нараді виступили з консультаціями: заступник директора по роботі з дітьми Лідія Мельник та зав. відділом комплектування та обробки літератури Вікторія Пушка.

Переглядів: 77 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 1.0/1