26.04.2024, 12:40
Головна » 2018 » Грудень » 18 » «Молодіжні вечорниці: мистецтво святкового відпочинку»
«Молодіжні вечорниці: мистецтво святкового відпочинку»

Андріївські вечорниці  припадають на новорічно - різдв’яні свята,   які є продовженням молодіжних гулянь, активного відпочинку молоді.

У бібліотеці - філії с. Пужники Публічної бібліотеки Тлумацької ОТГ відбулись «Молодіжні вечорниці: мистецтво святкового відпочинку». Бібліотекар М.Гнатюк  ознайомила молодь  з давнім народним звичаєм проведення вечорниць, вихованням поваги та любові до традицій рідного народу, української пісні, інтересу до вивчення минулого рідного краю, прагнення зберегти народні звичаї та обряди.

Учасники  заходу брали участь у різноманітних конкурсах,  ворожіннях, виконували  веселі пісні.

Сміх і веселощі заполонили  бібліотеку – філію  на весь  день та додали святкового  настрою на новорічно - різдв’яні свята.

Переглядів: 309 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0