28.03.2024, 18:05
Головна » 2019 » Лютий » 22 » Міжнародний день рідної мови
Міжнародний день рідної мови

Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя.

В бібліотеці-філії с. Пужники відбулося свято рідної мови «Вертайся, рідна мово у серце народу у душу України» до Міжнародного дня рідної мови.

Захід організувала бібліотекар М.Гнатюк разом з вчителем української мови О. Велигорською. У заході взяли участь учні 7 та 9 класів, які на пам’ять декламували вірші,  гуморестки, розігрували сценки. Усі учасники свята разом заспівали пісню «Українці - ми єдина сім’я».

В кінці заходу всіх присутніх бібліотекар ознайомила з книжковою виставкою  по темі заходу.

До відзначення цього свята, в бібліотеці-філії с.Надорожна, проведено презентацію  книжково-ілюстративної  виставки «Народ і мова-вічні і єдині».

Бібліотекар М. Грам ознайомила користувачів з історією походження української мови, народною мудрістю, славетними майстрами рідного слова з добрими порадниками та помічниками - словниками.

Запропонувала дати відповіді на питання  вікторини «Країна мовник цікавинок», розгадати загадки та пограти у цікаві мовні ігри.

Переглядів: 288 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0