26.09.2017, 08:28
Головна » 2017 » Лютий » 21 » Міжнародний День рідної мови
Міжнародний День рідної мови

У світі налічується близько трьох тисяч мов. І серед них - ніби запашна квітка в чудовому букеті - українська мова. Вона виткана червоною калиною, синім барвінком і вишневим цвітом та запашною рутою-м`ятою, яка вічно квітне, долаючи час і якою розмовляли наші діди та прадіди, а матері та бабусі співали колискові! Народ наш сміявся і плакав рідною мовою.    «Шануймо і любімо рідну мову, піклуймося про неї, захищаймо, розкриваймо для себе її велич й могутню силу.Збережімо її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь»!
    Такими словами Сергія Плачинди розпочали бібліотекарі рекомендаційні бесіди та перегляди літератури біля тематичної виставки «Рідна мова пісні і любові» присвяченої Міжнародному Дню рідної мови на абонементі Тлумацької центральної бібліотеки.

Переглядів: 58 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0