23.04.2024, 19:11
Головна » 2014 » Липень » 8 » Майстер-клас в с. Олеша
Майстер-клас в с. Олеша

Одним із найстаріших літніх свят нашого народу є Івана Купала, яке відзначають 7 липня. Це свято молоді, свято сонця, свято землі, квітів, свято води і вогню, свято духів давнього роду нашого. А яке ж свято Купала без плетіння віночків, без купальських пісень, без розповідей про найзагадковішу в році ніч. На передодні свята в бібліотеці-філії с.Олеша бібліотекар Зоряна Надкернична провела майстер-клас з плетіння віночків «Заплету віночок, заплету шовковий, на щастя, на долю милому зі мною», де навчала дівчат вищезгаданій майстерності, розповіла про властивості, якими наділена кожна рослина у віночку, заспівувала купальських пісень. На свято прийшли читачі різного віку. Завітав на майстер-клас і хлопчик, який зовсім не розгубився, згуртував свою «команду» з кількох молодших дівчат і запропонував заквітчати цілу Україну. Втілили задум у життя досить оригінальним способом: «одягнули» карту України в сині та жовті квіти. Завершився майстер-клас організацією солодкого столу. Всі присутні були задоволені набутими навиками і щиро вдячні організаторам заходу.

Переглядів: 571 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 3.0/2