26.04.2024, 14:29
Головна » 2016 » Грудень » 22 » Майстер-клас «Новорічне диво» у бібліотеці Гарасимів
Майстер-клас «Новорічне диво» у бібліотеці Гарасимів

Зима багата на свята. Ми всі їх любимо, шануємо та нетерпляче чекаємо на новорічні дійства. Уже з початку грудня всюди панує атмосфера радості. Новий рік — одне з найвеселіших і найчарівніших свят. Люблять  діти ці зимові розваги: новорічні подарунки , зустрічі із Святим Миколаєм,  Дідом Морозом. На Новий  рік у кожній родині стоїть  ялинка, яку залюбки  прикрашають дорослі і діти. У кожного є  свої улюблені ялинкові іграшки, інколи настільки давні, якими  прикрашали ялинку ще наші бабусі. А ще діти із задоволенням  прикрашають новорічну ялинку іграшками, зробленими  власноруч.
     Бібліотека села Гарасимів, бібліотекар Надія Боднар,  провела чудовий  майстер-клас «Новорічне диво».
     Де школярі молодших класів вчилися виготовляти різноманітні іграшки, якими можна прикрасити  новорічну ялинку. Завдяки старанним зусиллям  -  аркуші паперу перетворювались на чудові сніжинки, іграшки, ялиночки. Всі присутні були дуже задоволені своєю роботою, із гордістю хвалилися своїми виробами  однокласникам та батькам.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 494 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0