13.05.2024, 18:33
Головна » 2016 » Березень » 25 » Літературно-музичне свято «Я примір вам даю» с. Олешів
Літературно-музичне свято «Я примір вам даю» с. Олешів

В Олешівському НВК відбулося літературно-музичне свято «Я примір вам даю», яке організували просвітяни: педагог-організатор Христина Клід, вчитель української мови та літератури Наталія Котерлин та завідувач сільською бібліотекою Галина Мельник.
    «…Найкращий  і найцінніший скарб доля дала йому лише по смерті – невмирущу славу і все розквітаючу радість, яку в мільйонів людських сердець все наново збуджуватимуть його твори.» Такими словами Івана Франка розпочала свято голова первинного осередку «Просвіти» с. Олешів Наталія Котерлин.
    В ході свята звучали поезії «Думи мої», «Ну що б здавалося слова…», «Ще як були ми козаками» та інші.
    Виконували пісні на слова Кобзаря «Зацвіла в долині червона калина», «Садок вишневий коло хати».
    Інсценізувались балади та поеми «Тополя», «Наймичка», ролі в яких виконували учні 9 класу – члени молодої «Просвіти».
    Головними героями свята були Доля, Філлер, мати, бабуся воржка, тополя, наймичка, Мазепа, Хмельницький, кобзар-бандурист.
    Поставлені фрагменти твору «Тарасові шляхи» учнями 6-8 класів.
    Наймолодші учасники свята розповіли  «Шевченківську абетку», матеріали якої підготувала сільський бібліотекар Галина Мельник.
    Також бібліотекар презентувала книжкову виставку «Уклін тобі, Кобзарю»
    Неоминули свято і пісні про Кобзаря «Тарасова мати», «Наш привіт», «Над Дніпром-Славутичем»
    На завершення свята учні 9 класу прочитали «Заповіт» німецькою мово ю у перекладі І.Я.Франка. Під музичний супровід вчителя музики Михайла Коваля всі учасники свята виконали Шевченків «Заповіт».
    Директор Олешівського НВК Галина Коваль подякувала всім учасникам та присутнім на святі за проведений захід словами: «Шевченко крокує Україною. Його думки з нами.Невмируще Кобзареве слово звучить над Україною, як заклик до волі, до високого національного почуття, до українського патріотизму».
    Вчитель української мови та літератури Наталія Котерлин, завідувач сільською бібліотекою Галина Мельник.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 572 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0