26.04.2024, 13:27
Головна » 2014 » Серпень » 5 » Літературна пригода «Дністровський каньйон» в с. Долина
Літературна пригода «Дністровський каньйон» в с. Долина

В суботу 2 серпня 2014 р. на свято Пророка Божого Іллі в с. Долина відбулося велике дійство – літературна пригода «Дністровський каньйон», на яке були запрошені молоді літератори з різних куточків України, поети Тлумаччини, літературні твори яких нещодавно надруковані в збірнику «Заграва», та запрошені гості: Євген Баран -  голова Івано-Франківської обласної організації Національної спілки письменників України,  Володимир Габурак – голова Тлумацької РДА, Михайло Батіг – кореспондент районної газети «Злагода». Організатором свята була сім’я Іллі Тітка за підтримки сільської ради, школи, бібліотеки, клубу. За участю бібліотеки було проведено поетичну годину «Шевченкове слово», на якій декламували твори Шевченка долиняни та гості свята: Олександр Шеремета з Хмельницького, Юлія Баткіліна з Харкова, Анжена Богаченко з Миколаєва, Ольга Єрмак з Кривого Рогу та інші. Відбулася презентація альманаху молодих літераторів Тлумаччини «Заграва», де виступили Марія Ткачук, Михайло Батіг, Михайло Гринюк, Михайло Надкерничний, Мар’яна Войтків. Учасникам свята провели вечірні читання (вільний мікрофон) на березі річки Дністер, а сільська книгозбірня презентовала книжково-літературну виставку «Наш край від Бога для туризму». Унікальні природні, історико-культурні особливості нашого краю зачарували гостей Долини і надихнуть на нові творчі доробки та залишать найкращі спогади. Сподіваємось на нові зустрічі в с. Долина.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 588 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 2.0/1