25.04.2024, 11:26
Головна » 2014 » Січень » 26 » Літературна мандрівка « Я син свого часу і весь належу сучасникам своїм»
Літературна мандрівка « Я син свого часу і весь належу сучасникам своїм»
26 січня відзначив 70-річчя відомий український письменник, фольклорист, публіцист, журналіст, науковець, громадський і політичний діяч, лауреат Національної премії ім. Шевченка, професор ПНУ ім. В.Стефаника - Степан Пушик. Автор багатьох поетичних збірок та прозових творів, автор досліджень з давньої української літератури, історії, краєзнавства, міфології, етнології та фольклористики. З нагоди ювілею письменника, в Тлумацькій центральній бібліотеці діє книжкова виставка, на якій широко представлено творчий доробок письменника: поезія, проза, фольклор, пісні, критика та публіцистика.  Працівниками бібліотеки було проведено літературну мандрівку  « Я син свого часу і весь належу сучасникам своїм». Бібліотекар ознайомила користувачів із багатогранною творчістю письменника, де кожен його твір – це або спалах блискавки, або важка праця.
Переглядів: 740 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0