19.05.2024, 22:47
Головна » 2014 » Вересень » 22 » Літературна хвилинка: «Літературні обрії Михайла Коцюбинського»
Літературна хвилинка: «Літературні обрії Михайла Коцюбинського»

З нагоди 150-річчя від дня народження українського письменника Михайла Коцюбинського завідувач бібліотеки-філії с. Вікняни Дуда Марія Михайлівна провела літературну хвилинку: «Літературні обрії Михайла Коцюбинського» з учнями 5-7 класів.  Творчість М. Коцюбинського належить до тих особливих сторінок нашої культури, які ніколи не припадуть пилом забуття, які стали справжньою окрасою української літератури . Високі естетичні якості його зрілих творів були основною передумовою того, що постать М.Коцюбинського стала основою канону класичної української літератури. Читачі бібліотеки мали можливість дізнатись більше про письменника та його творчу спадщину. Закінчилась літературна хвилинка словами: «Рідкісної душевної краси й благородства був Михайло Коцюбинський. Чарівна людина і справжній поет. Читайте його прекрасні твори, в нього є чого повчитися» - говорив Максим Рильський.

Переглядів: 572 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0