27.04.2024, 04:12
Головна » 2014 » Березень » 15 » Літературна година «Вінок шани Кобзарю»
Літературна година «Вінок шани Кобзарю»
Навесні, коли тануть сніги, коли пробуджується природа від зимового сну, розквітають перші весняні квіти, Україна вшановує великого Кобзаря – Тараса  Шевченка. У неділю 16 березня в бібліотеці-філії с.Яківка зібралися шанувальники творчості великого поета на літературну годину «Віночок шани Кобзарю». Свято розпочалося інсценізацією, де молода мати розповідає донечці про Шевченка, про книгу «Кобзар». Бібліотекар Марія Луцик ознайомила присутніх з життєвим і творчим шляхом Шевченка, провела огляд книжково-мистецької виставки «Шевченкове слово у віках не старіє». Під час заходу учні декламували вірші та інсценізації уривків творів геніального поета. У  його творах  переплелися долі кріпачок з долею неньки-України, боротьба гайдамаків та козаків із боротьбою за щастя і волю. Духовну велич і красу поет підніс на найвищу височінь, чим збагатив увесь світ. Гості свята мали можливість почути новий авторський твір бібліотекаря «Невмируще слово Кобзаря».

Переглядів: 494 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0