25.04.2024, 06:31
Головна » 2017 » Вересень » 29 » Курси підвищення кваліфікації бібліотечних працівників Тлумаччини «Організація діяльності бібліотек в умовах інформатизації суспільства»

З 25 по 29 вересня 2017р. навчально-методичним центром культури і туризму Прикарпаття під орудою завідувачки навчально-методичного відділу Марії Миколаївної Чікалової проведено курси підвищення кваліфікації бібліотечних працівників Тлумаччини за темою «Організація діяльності бібліотек в умовах інформатизації суспільства».
   У відкритті курсів взяла участь директор ОНУБ ім. І. Франка Людмила Василівна Бабій, яка відзначила,що на сьогоднішній день місія публічної бібліотеки– гармонізувати сучасне суспільство, робити життя громади більш змістовним, насиченим цікавими подіями та зустрічами, організовувати дозвілля. А ефективність роботи бібліотеки визначається її кадровим складом, рівнем фаховості. Не буває хорошого фахівця без того, щоб він не підвищував свій кваліфікаційний рівень через спеціальне навчання та самоосвіту.Пані Людмила окреслила стратегію розвитку бібліотек області на майбутнє.
   Протягом п'яти днів бібліотечні працівники прослухали чимало змістовних лекцій, консультацій провідних фахівців обласних бібліотек, переглянули мультимедійні презентації провідних фахівців обласних бібліотек - Колодницької Т. С.,Острижнюк Л.Я.(обласна бібліотека для дітей), Качорак О.П., Пристай Г. І., Люба О.В.,Колотило Г. М., Свачій Л.Д.,Семен М.В.(ОНУБ ім.. І. Франка), Когут С. В.,Іванова Н.В., Шинкаренко О.В. (обласна бібліотека для юнацтва).
   Цікавими були лекції викладача кафедри психології та педагогіки обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Глинянюк Н.В.,завідувача кафедри Інституту після дипломної педагогічної освіти Треф’як Я.І.,викладача інституту ІППО Шумей В.М.
   Тож висловлюємо щиру вдячність працівникам обласних бібліотек за цікаві консультації, Марії Миколаївні за організацію цікавих і змістовних курсів. Протягом тижня бібліотекарі отримали чимало корисної інформації, збагатили себе, як з професійної точки зору, так і з питань всебічного розвитку.

Переглядів: 468 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 3.0/2