21.10.2017, 22:13
Головна » 2017 » Березень » 30 » «Кращий читач - 2017»
«Кращий читач - 2017»

28 березня у Тлумацькій бібліотеці для дітей відбувся щорічний конкурс "Кращий читач року - 2017". На книжкове свято зібралися ті, хто любить книгу, багато читає і може презентувати свою улюблену книжку ровесникам.
   В заході приймали участь переможці ІІ етапу конкурсу, читачі бібліотек-філій сіл: Бортники, Жуків, Ісаків, Обертин, Олеша, Нижнів, Братишів, Олещино, Пужники та Тлумацької бібліотеки для дітей. Творчі здібності учасників та усна презентація улюбленої книжки, підкорила журі, бібліотекарів, присутніх батьків та дітей-уболівальників своєю відвертістю, емоційною подачею, різноманітністю обраних книжок за жанром та авторами, вмінням коротко та влучно розповісти про книгу.
   Змагаючись за звання кращого читача України, перші місця отримали: учениця 2-А класу Тлумацької гімназії Ільницька Аліна та учениця 6 класу Олешівської НВК Локуляк Анастасія, які були нагороджені грамотами і призами.
   Переможці будуть приймати участь у четвертому етапі Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України – 2017», що відбудеться в Івано-Франківській обласній бібліотеці для дітей. Конкурс став справжнім святом книги!

Переглядів: 86 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0