25.04.2024, 09:36
Головна » 2014 » Травень » 27 » Книжково-ілюстративна виставку «Вони боролися за волю України».
Книжково-ілюстративна виставку «Вони боролися за волю України».

Україна! Ми живемо в Україні, називаємося українцями. Тяжка і трагічна історія. По сторінках історії України пройшлися учасники години пам`яті «Живуть серед нас герої»,  яку провела бібліотекар бібліотеки – філії с. Живачів. Цікавою була розповідь про події Великої вітчизняної війни жительки села Юстини Яворської. Не менш зворушливими були виступи учасників Української  Повстанської Армії. Слово надали воїну інтернаціоналісту Роману Білому, який поділився своїми спогадами про страшні події безглуздої афганської війни. Хвилоною мовчання вшанували пам`ять загиблих героїв на Майдані.
Присутні переглянули книжково-ілюстративну виставку «Вони боролися за волю України!».

Переглядів: 439 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0